Hjem

2 days ago

Smaalenene Padelklubb

ROSA TURNERING LØRDAG 20.10.
Har 1 som ønsker å være med i pulje 3, gi beskjed om du MÅ trekke deg til 99547019 (Lene). Uansett pulje.

Pulje 1 klokka 10.00-11.00
1 Elisabeth Harbek
2 Emilie S.
3 Birgitte Aanerød
4 Lene Valaker
5 Christoffer Aanerød
6 Wanda Håbrekke
7 Ann Helen Bakke
8 Sara Garcia
9 Fransisco Millares
10 Per Morten Ødegård
11 Christian Berset
12 Jostein Torp

A: Emilie Strømsborg , Christian Berset, Per Morten Ødegaard, Fransisco Millares, Christoffer Aanerød, Jostein Torp

B: Elisabeth Harbek, Birgitte Aanerød, Lene Vallaker, Wanda Hårbrekke, Ann Helen Bakke, Sara Garcia.

BANE TREKKES PÅ LØRDAG MEN OPPSETT SOM FØLGER.

1: Emilie og Birgitte mot Christian og Sara.
2: Per Morten og Lene W mot Fransisco og Wanda.
3: Christoffer og Elisabeth mot Jostein Torp og Ann Helen.

Pulje 2 klokka 11.15-12.15
1 Anne Lena
2 Irena O.
3 Victor Gomez
4 Carlos Monrabal
5 Gunstein
6 Anita Markiewic
7 Frank Myran
8 Carmen Perez
9 Helen Kristiansen
10Vibeke B Tunby
11 Harald Fjeldberg
12 Sandra Fjeldberg

A: Harald Fjeldberg, Frank Myran, Victor Gomez, Carlos Monrabal, Gunstein Strømsborg, Irena O..

B: Anne Lena Strømsborg, Anita Markiewic, Carmen Pérez, Helen Kristiansen, Vibeke B Tunby, Sandra Fjeldberg.

1: Harald og Carmen mot Victor og Helen.
2: Frank og Anne Lena mot Carlos og Vibeke.
3: Gunstein og Sandra mot Irena og Anita.

Pulje 3 klokka 14.15-15.15
1 Kjersti Noulund
2 Cathrine Hansen
3 Gro Fremstad
4 Jorill Lieberg
5 Henriette Kristiansen (moss)
6 Beathe Mørk
7Helene Bakke
8Anne Solvang
9 Daniel Tollerud
10Espen Thømt
11 Hege Helle
12 Anita Westgård

A: Anita Westgaard, Kjersti Bull Noulund, Espen Thømt, Daniel Tollerud, Beate Mørk, Hege Helle.

B: Gro Fremstad, Cathrine Hansen, Jorill Lieberg, Henriette Kristiansen, Helen Bakke, Anne Solvang.

1: Anita og Gro mot Kjersti og Cathrine.
2: Espen og Jorill mot Daniel og Henriette.
3: Beate og Helen mot Hege og Anne.
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Smaalenene Padelklubb

SISTE OPPDATERING TIL KLUBBMESTERSKAP PADEL:

Da har alle etternølere meldt seg og vi må sette en strek for påmelding nå, slik at vi får begynt.
Det er viktig at alle prioriterer bookede timer til dette, slik at alle har mulighet til å fullføre kamp oppsettet sitt.
Se igjennom.

Gruppespillet
Alle gruppespillskamper må være ferdigspilt før fredag 30. november.
De som er i gruppe sammen avtaler selv når de ønsker å spille kampene og rapporterer resultatene til bjorn.opas@postnord.com

Finalespillet Damer og Herrer B
Semifinale i Herrer B må være ferdigspilt før fredag 7. desember.
Det blir bronsefinale og finale for damer og Herrer B lørdag 8. desember.

Finalespill for Mixed og Herrer A
Kvartfinaler i Mixed og Herrer A må være ferdigspilt før fredag 7. desember.
Semifinaler i Mixed og Herrer A må være ferdigspilt før fredag 14. desember.
Bronsefinalen og finalen for Mixed spilles lørdag 15. desember.
Bronsefinalen og finalen for Herrer A spilles søndag 16. desember.

LYKKE TILJ

Mvh
Bjørn
... See MoreSee Less

View on Facebook

ROSA SLØYFETURNERING: noen som kan bytte en plass fra kl. 14.15 til kl. 10.00? ... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Smaalenene Padelklubb

INFORMASJON OG OPPSETT FOR KLUBBMESTERSKAP:

Gruppespillet
Alle gruppespillkamper må være ferdigspilt før
fredag 30. november.
De som er i gruppe sammen, avtaler selv når de ønsker å spille kampene og rapporterer resultatene til bjorn.opas@postnord.com

Finalespillet Damer og Herrer B
Semifinale i Herrer B må være ferdigspilt før
fredag 7. desember.
Det blir bronsefinale og finale for damer og Herrer B
lørdag 8. desember.

Finalespill for Mixed og Herrer A
Kvartfinaler i Mixed og Herrer A må være ferdigspilt før fredag 7. desember.
Semifinaler i Mixed og Herrer A må være ferdigspilt før fredag 14. desember.
Finalen for Mixed spilles lørdag 15. desember.

Finalen for Herrer A spilles søndag 16. desember.


LYKKE TIL!



Mvh

Bjørn
... See MoreSee Less

View on Facebook